Akgör Kazan Tank ve Makine İmalat İnsaat Taah. Gida San. ve TİC. LTD. ŞTİ.

2000 Yılından bu yana Gaziantep/Nizip’ te Tank,kazan ve Endüstriyel Tesis imalati sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Günümüz rekabet şartlarında doğru mühendislik çözümlerine inanan firmamız bir taraftan uygun fiyat, kaliteli ürün, doğru pazarlama ve müşteri memnuniyeti ile sürekli bir büyüme hedefine yürürken bir taraftan da alanında uzman teknik kadrosu ile müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Müsteri memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Firmamiz;Akar yakıt Tanklari,yeralti kazanlari,Asfalt tanklari imalati,Depolama Tanklari imalati,Biodizel tesisi,Geri dönüsüm tesisi imalati,Yağ tanklari imalati,karistirici kazanlar imalati vs. üretim aği genis olan firmamiz bu tür tanklarin imalatini yapmaktadir.

Taahutlerini zamaninda ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli uzman kadroya ve teknolojik ekipmana sahip olan firmamiz her zaman en iyi hizmeti sunmayi ve müsteri memnuniyetini amaclamaktadir.

Vizyonumuz;Sürekli gelisen teknolojiyi takip ederek ülke ekonomisine katdida bulunmak ve müsteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olmaktir.

Misyonumuz;Sektöründe aranilan bir dünya markasi olmaktir.

tr_TRTurkish